• Welcome to RadioDJ - Free Radio Automation Software Forum. Please log in or sign up.

Request mesaj în NowPlaying

Started by pci, April 10, 2020, 02:37:28 PM

pci

Salut,
 
    Mă poate ajuta cineva să-mi spună cum se integreaza mesajul din request astfel în shoutcast să apară:

        Playing Now:   "Melodia în redare" (Ceruta de XXX)

Mulțumesc :)

Jhonny

R.T.F.M. means to me, Read The Fantastic Messages.
Einstein says: Make things simple, but don't make simple things simpler! (wise) this is just my life lesson you know.

I don't do drugs ( ͡° ͜ʖ ͡°)
The Radiodj tutorials site is now managed by Domstad radio .nl still  Just in English

pci


Jhonny

R.T.F.M. means to me, Read The Fantastic Messages.
Einstein says: Make things simple, but don't make simple things simpler! (wise) this is just my life lesson you know.

I don't do drugs ( ͡° ͜ʖ ͡°)
The Radiodj tutorials site is now managed by Domstad radio .nl still  Just in English

DorinConstantinescu

#4
Vă mulțumesc mult pentru împărtășire. Si eu ma intereseaza. Multumesc foarte mult pentru informatie. Caut de mult timp informatii despre acest subiect. Acum sunt și eu ocupat să construiesc o piscină acasă. În acest moment, cumpăr plasticul și toate materialele de care am nevoie pentru a profita la maximum de piscina mea. Pe site-ul https://promo-codes.ro/ găsesc informații despre reduceri, oferte și coduri promoționale pentru companii populare din România. Acest lucru ajută la economisirea materialelor.