• Welcome to RadioDJ - Free Radio Automation Software Forum. Please log in or sign up.

Invalid File: Track import error

Started by dexter23, December 09, 2014, 12:02:27 AM

Marius

Hai ca incercam acum. Trimite-mi PM cu datele.
DOWNLOADS PAGE

HOW TO FIX RADIODJ DATABASE
----------------
Please don't PM me for support requests. Use the forums instead.

dexter23

La naiba.. nu am vazut mesajul tau atunci si nu am mai fost prin oras zilele astea. Azi-maine crezi ca am putea?

Acum mai sunt vreo ora pe aici.

dexter23

Marius, in continuare merg pe un sistem de avarie si mi-as dori ca pana la Craciun sa rezolvam problema. Crezi ca e posibil?

Marius

Salut, toate informatiile de care ai nevoie pentru a restaura baza de date dintr-un backup si actualizarea la ultima versiune sunt pe forum. Operatiunea dureaza mai putin de 5 minute, insa noi tot stam unul dupa celalalt de mai bine de o saptamana. Te rog intelege ca si la mine e nebunie, mai ales ca imediat e Craciunul.
Macar ai incercat sa o actualizezi tu? A fost un anume pas ce ti-a creat probleme?
Daca nu reusesti nicicum, o sa mai am putin timp liber pe la ora 22.
DOWNLOADS PAGE

HOW TO FIX RADIODJ DATABASE
----------------
Please don't PM me for support requests. Use the forums instead.

dexter23

Sa stii ca am incercat actualizarea si nu am reusit. Voi mai incerca o data si revin. Te cred ca e nebunie, la amandoi e la fel.

dexter23

Salut,

Am incercat din nou sa upgradez baza de date, insa nu am reusit. Nu mai am baza veche de date, decat in format .sql si nu reusesc sa o pun pe serverul nou.

Marius

Trimite-mi pe pm nr. tau de tel si te sun seara asta.
DOWNLOADS PAGE

HOW TO FIX RADIODJ DATABASE
----------------
Please don't PM me for support requests. Use the forums instead.

dexter23

Am trimis. Poti sa ma suni la orice ora.

ThP


Marius

Tare tarziu am ajuns aseara acasa si nu te-am mai sunat. Intru intr-o ora online.  :bash:
DOWNLOADS PAGE

HOW TO FIX RADIODJ DATABASE
----------------
Please don't PM me for support requests. Use the forums instead.